Відгуки про компанію Крафтоманія
- Петро І.
дуже гарно дякую менеджеру за рекомендацію, Товар дуже гарної якості. Ще раз хочу подякувати менеджеру,на жаль не спитав як його звати ,за ввічливость, терпіння і розуміння .Продавця рекомендував.
- Леонид Г.
- Леонид Г.
- Сергей Е.
- Віталій Г.
- Татьяна С.
- Карина Б.
- Руслан О.
- Вячеслав К.
- Анна П.
